Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2801
Stary 10.11.2009, 22:49
Żadnego podpisywania nowego kontraktu przed upływem sezonu i to w dodatku do...2013 ! Znowu powtórka z rozrywki (poprzedni bożek dużej części kibiców-Kasperczak) ? Zespół trenowany przez Skorżę gra coraz gorzej i o jakichś europejskich pucharach mozemy zapomnieć (najwyzej I runda-powtórka z Levadii). W lidze przegrywamy z największymi konkurentami do MP. Nie widać perspektyw na lepsze. Z Skorżą popadamy w marazm. Zawodnicy nie czynią postępów, nie rozwijają się, a raczej cofają się w rozwoju. Ostatni mecz z Legią pokazał, ze istnieje juz nawet problem ze składną grą z wymianą podań. W zespole brak ducha. Skorża nie ma autorytetu, tak potrzebnego aby zmobilizować zawodników do walki na boisku, tak walki ! bo gry to już nie ma żadnej. Wymęczone zwycięstwa z ogórkamiligowymi i to w dodatku 1 bramką moze cieszą gimnazjalistów wypisujacych tu pochwalne peany na cześć tatusia Skorży.
Podsumowując ! gramy tym co mamy do końca sezonu. Czas wykorzystujemy na szukanie trenera z zagranicy, który musi dostać od Bogusia zielone światło, że prędzej wylecą z klubu buntownicy ciężkiej pracy niż trener.