MatMario napisał(a):

Wydaje mi się że może być z tym problem niestety... Jedyna opcja to poszukać jakiegoś uaktualnienia może się ktoś tym zainteresował.
W instrukcji obsługi nie są wymienione żadne pliki z napisami. Ja ci polecam AVI ReComp i sobie zrób taki film.
|
Witam,
Cieszę się że tak napisałeś bardzo mi pomogłeś

Rówież podziękowania dla Bati_NS_TSW ,. Napisy już sobie wgrałem do filmu, problem teraz jest że idą po pewnym czasie za szybko w stosunku do obrazu.
Pozdrawiam