Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12254
Stary 10.11.2009, 19:18
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że może być z tym problem niestety... Jedyna opcja to poszukać jakiegoś uaktualnienia może się ktoś tym zainteresował.
W instrukcji obsługi nie są wymienione żadne pliki z napisami. Ja ci polecam AVI ReComp i sobie zrób taki film.
Witam,
Cieszę się że tak napisałeś bardzo mi pomogłeś Rówież podziękowania dla Bati_NS_TSW ,. Napisy już sobie wgrałem do filmu, problem teraz jest że idą po pewnym czasie za szybko w stosunku do obrazu.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując