Jaka może być przyczyna tego, że w Operze nie działa mi konto na gmail.com ? Tzn nie dziala strona
www.gmail.com. Ale wejść poprzez IE się juz da.
Podobnie z mailem na gazeta.pl, czy kontem USOS na stronie UJ (czyli strony, gdzie wymganane jest logowanie na konta).
Reszta normalnie.
Strzelam, że pewnie banał, ale ja w komputerach to laik jestem
