Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2479
Stary 10.11.2009, 15:03
sevenheaven ja mam półmetek i powoli zbliżam sie do końca pierwszego sezonu 15pkt nad Poloniom W-wa i Cracovią10pkt nad Legią i nad Wisłą K i 8pkt nad Lechem gram Śląskiem Wrocław
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 10.11.2009 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując