rav napisał(a):

W dużej mierze masz rację. Jednak jedna rzecz:
Z innej beczki: dotarł dziś wreszcie stenogram z ostatnich obrad Rady Miasta (tych, na których przegłosowano dodatkowe 30 mln). I oto co mówi radna Jantos na samym końcu, już po głosowaniu, w bloku oświadczeń. Skrót i bold mój:
|
Rav,
Dobrze ze podtrzymujesz temat.
Udalo nam sie bardzo mocno poprzec dofinansowanie stadionu. Radni zauwazyli nas i licza sie z nasza opinia (patrz chocby na dzisiejsze wyjasnienia pani Barbary). Wreszcie mamy tez takich ktorzy wspolpracuja z nami bardzo blisko. To duze osiagniecie Wislackiej spolecznosci ktore musi byc madrze i rozwaznie kultywowane.
Mysle ze wszystkim radnym przychylnym naszej sprawie naleza sie wielkie podziekowania na pierwszej stronie. Musza wiedziec ze zabieramy glos gdy jestesmy skrzywdzeni ale i bardzo mocno popieramy gdy reprezentuja nasze interesy!
Radna Jantos musi wiedziec ze ataki na nas lub na naszych radnych nie przejda bez echa ale rownoczesnie kazdy ma szanse by po przeanalizowaniu faktow zmienic zdanie a my to rowniez bardzo mocno zauwazymy.