JOSE 841 napisał(a):

Może to nam wyjść na dobre:
1. ewentualna sprzedaż - wystawimy go na listę transferową, zagra w jakimś meczu i ktoś złoży ofertę. Wtedy można go sprzedać i dołożyć do innego bramkarza.
2. rozwój Maria - Mario uwierzy w siebie po powołaniu i będzie lepszym piłkarzem...