|
co do ligi norweskiej i naszego z tamtąd zawodnika do fakt macie rację , norweska Tippeliegen jest silniejsza od naszej na daną chwilę przynajmniej . Nasza Ekstraklasa zajmuje dokładnie 69 miejsce na świecie,bardzo słabo... no fakt zapomniałem o Valarendze, co prawda byliśmy lepsi od nich piłkarsko w tym 2 meczu ale styl niestety niegra.. racja pany są od nas lepsi. A co do tego 20 latka to myśle , że się sprawdzi ale na młodą ekstraklase nie sądzę , że na 1 drużynę
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|