Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2788
Stary 10.11.2009, 12:53
Racja kolego! Tak wszyscy narzekamy na tego Skorżę ale proszę mi powiedzieć kto lepszy przyjdzie na jego stanowisko , no kto?A no właśnie nikt..A nawet jeśli ktoś przyjdzie to co ? Od razu zaczniemy grać lepiej ,efektowniej,skutecznej ,zaczniemy bić rywali w pucharach Zaczniemy gromadzić wszystkie możliwe trofea w kraju ? Na pewno.. ze zdrowego punktu widzenia tak nie będzie, więc zostawmy Maćka bo naprawdę solidnie wykonuję swoją pracę i nie jest magikiem aby robić cuda z naszymi kopaczami.Wszystkiego na raz się nie da zdobyć i tak Skorża już dużo u na osiągną i potrzebuje więcej czasu aby stworzyć tą Wisłę która co roku będzie się liczyć w europejskich pucharach!
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman