Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2784
Stary 10.11.2009, 12:09
Acima napisał(a):Wyświetl post
Zwalniajcie Skorżę dalej, Rutkowski z Amici już na niego czyha. Wiśle zostanie Zieliński.
Nic dodać, nic ująć. Wtedy dopiero wszyscy by zobaczyli co Skorża dla nas znaczy.
Nie rozumiem w ogóle w jakim kierunku ten temat zmierza. Wszyscy niemalże błagaliśmy Cupiała by się "uspokoił" z pochopnymi zmianami trenerów, a teraz My zwalniamy Skorżę... tylko powiedzcie mi dlaczego?

Liderujemy w tabeli. Może styl nie jest najlepszy... ale: strzeliliśmy NAJWIĘCEJ bramek przy naszej mizernej skuteczności i bilans mamy +14, z bilansem dorównuje nam... Legia (+13)! Kolejna drużyna bez stylu.

Moim zdaniem zwalnianie Maciej Skorży mija się z celem... bo nie ma do tego obecnie powodów!!

Obecna Wisła przypomina mi Real Madryt za panowania Fabio Capello. Bez "stylu" lecz konsekwentnie i skutecznie.