Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5624
Stary 10.11.2009, 11:38
rav pisz tu takie rzeczy :"Tyle, że Wisła reklamuje Kraków tak czy siak, bez względu na to, czy miasto da jakieś pieniądze na reklamę czy nie. Banda reklamowa praktycznie nic tu nie zmienia, przynajmniej jeśli chodzi o mecze ligowe" - zaraz to któryś mądry z UM przeczyta i Cie będzie cytował. Zaraz np.p.Jakub Bator wyjedzie ze nawet kibice dochodzą do takich wniosków ( oczywiście reszty posta już nie zacytuje). Wiesz ze u nas ( w Polsce) nie robi się nic dla ludzi ( nie obrażając wąskiej grupy spoleczników) tylko dla siebie. Jak masz kontakty to masz drogę do swojej posesji, gaz czy na ten przykład plac zabaw przy bloku- jak nie to zapiepszesz dróżką uwalony po kostki w błocie a dziecko bawi się na placu pod M1.WIęc nie ma sie co spodziewać że Miasto pójdzie na rekę klubowi żeby mu ulzyć- zgodnie z powiedzonkiem - kasa misiu kasa
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując