kibicwisły1906 napisał(a):

Jedno jest natomiast pewne - nie szukamy zawodnika do ataku o takich parametrach fizycznych i tyle. Mamy Brożka, Małeckiego,Ćwielonga - żaden z nich nie ma powyżej 180 cm wzrostu. Zawodnik, przyjeżdża na testy z lepszej ligi - trudno uwierzyć, żeby miał w takim razie talent.
Ktoś powie Uche - problem z Nigeryjczykiem w Espanyol Barcelona sprowadzał się do limitu obcokrajowców dlatego do nas trafił...
Ciekawe kto go polecił do Wisły ?
|
To w rezerwach mają limity? Rozumiem, że według ciebie należy sprowadzać jakichś gości którzy od pół roku ławe grzeją? Mieliśmy dwóch takich napastników Matusiak i Radovanović. Według mnie to jest dobry ruch.