Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16330
Stary 10.11.2009, 11:36
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest natomiast pewne - nie szukamy zawodnika do ataku o takich parametrach fizycznych i tyle. Mamy Brożka, Małeckiego,Ćwielonga - żaden z nich nie ma powyżej 180 cm wzrostu. Zawodnik, przyjeżdża na testy z lepszej ligi - trudno uwierzyć, żeby miał w takim razie talent.

Ktoś powie Uche - problem z Nigeryjczykiem w Espanyol Barcelona sprowadzał się do limitu obcokrajowców dlatego do nas trafił...

Ciekawe kto go polecił do Wisły?
To w rezerwach mają limity? Rozumiem, że według ciebie należy sprowadzać jakichś gości którzy od pół roku ławe grzeją? Mieliśmy dwóch takich napastników Matusiak i Radovanović. Według mnie to jest dobry ruch.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując