kibicwisły1906 napisał(a):

Jedno jest natomiast pewne - nie szukamy zawodnika do ataku o takich parametrach fizycznych i tyle. Mamy Brożka, Małeckiego,Ćwielonga - żaden z nich nie ma powyżej 180 cm wzrostu. Zawodnik, przyjeżdża na testy z lepszej ligi - trudno uwierzyć, żeby miał w takim razie talent.
Ktoś powie Uche - problem z Nigeryjczykiem w Espanyol Barcelona sprowadzał się do limitu obcokrajowców dlatego do nas trafił...
Ciekawe kto go polecił do Wisły ?
|
Jak dla mnie to może mieć nawet 160 cm byleby strzelał bramki. Bo stylu to i tak żadnego nie mamy więc o co chodzi?