Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16329
Stary 10.11.2009, 11:18
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest natomiast pewne - nie szukamy zawodnika do ataku o takich parametrach fizycznych i tyle. Mamy Brożka, Małeckiego,Ćwielonga - żaden z nich nie ma powyżej 180 cm wzrostu. Zawodnik, przyjeżdża na testy z lepszej ligi - trudno uwierzyć, żeby miał w takim razie talent.

Ktoś powie Uche - problem z Nigeryjczykiem w Espanyol Barcelona sprowadzał się do limitu obcokrajowców dlatego do nas trafił...

Ciekawe kto go polecił do Wisły?
Jak dla mnie to może mieć nawet 160 cm byleby strzelał bramki. Bo stylu to i tak żadnego nie mamy więc o co chodzi?
Odpowiedz cytując