AYALA napisał(a):

|
ciekawe dlaczego nie przebił sie do pierwszej drużyny Brann ? To troche dziwne.Skoro tam sie na nim nie wyznali ....W Bergen nie poradził sobie też Thwaite z którego zrezygnowano też w Wiśle.
|
Z Niedzielana również zrezygnowano ... chociaż tutaj jest spór czy się nadaje do Wisły czy nie.