Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16323
Stary 10.11.2009, 08:59
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
co do niego to kto wie może się sprawdzi , mecz z Podbeskidziem to dla niego fajna szansa , dość słaby jak na Wisłę przeciwnik więc zobaczymy co ten 20 latek pokaże, tam w Norwegi był królem strzelców ale byli to juniorzy. A wiadomo też , że tam pozom ligi jest niższy od naszego, juniorzy tym bardziej kopią tam słabo . Myślę , że się sprawdzi ale nie będzie w kadrze 1 drużyny tylko pójdzie do ME.A z tego co mówi to tam też odpowiadałoby mu grać. Nic zobaczymy co pokaże w sobotę i ile minut zagra
aahhahahaha. Kolejny chłop który żyje w oderwaniu od rzeczywistości i pewnie traktuje odpadniecie Legii czy Lecha z pucharów jako niespodzianke. "Mistrz i wicemistrz Norwegii kwalifikują się do eliminacji Ligi Mistrzów, "
Przypominam Valerenge.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując