szczepanwislak napisał(a):

|
co do niego to kto wie może się sprawdzi , mecz z Podbeskidziem to dla niego fajna szansa , dość słaby jak na Wisłę przeciwnik więc zobaczymy co ten 20 latek pokaże, tam w Norwegi był królem strzelców ale byli to juniorzy. A wiadomo też , że tam pozom ligi jest niższy od naszego, juniorzy tym bardziej kopią tam słabo . Myślę , że się sprawdzi ale nie będzie w kadrze 1 drużyny tylko pójdzie do ME.A z tego co mówi to tam też odpowiadałoby mu grać. Nic zobaczymy co pokaże w sobotę i ile minut zagra
|
aahhahahaha. Kolejny chłop który żyje w oderwaniu od rzeczywistości i pewnie traktuje odpadniecie Legii czy Lecha z pucharów jako niespodzianke. "Mistrz i wicemistrz
Norwegii kwalifikują się do eliminacji
Ligi Mistrzów, "
Przypominam Valerenge.