Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16322
Stary 10.11.2009, 08:53
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
co do niego to kto wie może się sprawdzi , mecz z Podbeskidziem to dla niego fajna szansa , dość słaby jak na Wisłę przeciwnik więc zobaczymy co ten 20 latek pokaże, tam w Norwegi był królem strzelców ale byli to juniorzy. A wiadomo też , że tam pozom ligi jest niższy od naszego, juniorzy tym bardziej kopią tam słabo . Myślę , że się sprawdzi ale nie będzie w kadrze 1 drużyny tylko pójdzie do ME.A z tego co mówi to tam też odpowiadałoby mu grać. Nic zobaczymy co pokaże w sobotę i ile minut zagra
Nie odważyłbym sie powiedzieć, że polska liga jest silniejsza od norweskiej. Może dlatego, że sklasyfikowani jestesmy w okolicach 70.miejsca na Świecie pod wzgledem 'siły' ligi...Fakt faktem grał tylko w juniorach,ale dobrze, e szukają młodego, a nie weterana z nieudanym pobytem na ławie w zagranicznym klubie.
Odpowiedz cytując