Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2780
Stary 10.11.2009, 03:20
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
o ? A no właśnie nikt w Polsce lepiej Wisły nie poprowadzi niż Skorża
Wd mnie jest to mit - gdzie na bank jest większa szansa że trafimy na Okuke/Nawałkę niż na lepszego trenera.
Popieram tu w 100% wolfego który optuje za młodym, zagranicznym szkoleniowcem, gdzie jasne jest że nie chodzi tu o paszport a podejście do zawodu.
To nie jest przypadek że nasi grajkowie jak i trenerzy są bezludną wyspą, jeśli chodzi o choćby średnią światową.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 10.11.2009 o godz. 03:23.
94 - Allah Akbar!!