szczepanwislak napisał(a):

|
o ? A no właśnie nikt w Polsce lepiej Wisły nie poprowadzi niż Skorża
|
Wd mnie jest to mit - gdzie na bank jest większa szansa że trafimy na Okuke/Nawałkę niż na lepszego trenera.
Popieram tu w 100% wolfego który optuje za młodym, zagranicznym szkoleniowcem, gdzie jasne jest że nie chodzi tu o paszport a podejście do zawodu.
To nie jest przypadek że nasi grajkowie jak i trenerzy są bezludną wyspą, jeśli chodzi o choćby średnią światową.