Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2779
Stary 10.11.2009, 01:13
Powinniśmy zaufać Maćkowi , to w dalszym ciągu klasowy polski trener! On i tak przy najbliższym niepowodzeniu zostanie zwolniony(mam tu na myśli nie obronienie mistrzostwa i szybkie odpadnięcie z pucharów) ale zastanówmy się kto po za nim może do nas przyjść i wypaść lepiej od niego , no kto ? A no właśnie nikt w Polsce lepiej Wisły nie poprowadzi niż Skorża! Może inna szkoła futbolu by była w stanie tego dokonać, ale nie łudzmy się z tym , że ktoś taki z tej dobrej zachodniej szkoły do nas trafi, nie ma szans. Petrescu drugi raz ? A czemu nie , tylko , że z Unirei nie wróci do nas . To byłoby nie logiczne gdyby opuścił tą solidną i znaną już chyba wszystkim markę w Europie. Nie ma wyjścia, musi zostać Maciek , jego naprawdę stać aby móc nas poprowadzić do jeszcze większych sukcesów niż sam z nami dotąd odniósł. Tylko musi zarząd dać mu szansę.Jak dla mnie to nie ma czego zmieniać w sztabie szkoleniowym
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman