Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12241
Stary 10.11.2009, 00:10
kamilll1906 napisał(a):Wyświetl post
co to za jakies takie czerwone kwiatki czy co to tam jest maja pilkarze Chelsea i nie tylko, na swoich koszulkach?
o co w tym chodzi?
Hehe też miałam z tym rozkminę Nie dalej jak 2 tygodnie temu byłam w Londynie i pół miasta w tym chodzi. Wczoraj na meczu to samo, dziś premier w Berlinie ...

Pytałam znajomych w Lądku co u nich byłam, nie wiedzieli dokładnie. Ale to jest jakaś ich akcja charytatywna, BODAJ na żołnierzy. A to dostajesz za datek, coś w rodzaju naszego WOŚP.

EDIT: Oooo tata Romy jak zwykle wszystko wyjaśni
Odpowiedz cytując