kamilll1906 napisał(a):

co to za jakies takie czerwone kwiatki czy co to tam jest maja pilkarze Chelsea i nie tylko, na swoich koszulkach?
o co w tym chodzi?
|
Hehe też miałam z tym rozkminę

Nie dalej jak 2 tygodnie temu byłam w Londynie i pół miasta w tym chodzi. Wczoraj na meczu to samo, dziś premier w Berlinie ...
Pytałam znajomych w Lądku co u nich byłam, nie wiedzieli dokładnie. Ale to jest jakaś ich akcja charytatywna, BODAJ na żołnierzy. A to dostajesz za datek, coś w rodzaju naszego WOŚP.
EDIT: Oooo tata Romy jak zwykle wszystko wyjaśni
