|
Nasi pilkarze to oprocz samego grania powinni pracowc tez nad swoja sylwetką
Co ogladam rozne ligi zwlaszcza Angielska ale tez i inne ,to po pilkarzach wymieniajacych sie po meczu koszulkami odrazu widac ze moze nie są atletami i Pudzianami ale na siłownie chodzą.
ktos na tym forum o tym juz wspomnial ale to jest wazna rzecz ,bo potem tak Brozek czy inny odbija sie od obroncow jak od sciany.
Jakby nabrali troche masy (nie sadła) to i o piłke mieli by szanse powalczyc o pilki z obroncami a tak to praktycznie zawsze sa przegrani.
Widac jak bardzo roznimy sie od pilkarzy na zachodzie ,od mentalonosci po taka zwykłą pracą nad soba włącznie.
|