|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
|
|
Maciejo napisał(a): 
|
mam film rmvb, do tego napisy osobno. film otwiera mi się w Real Playerze, ale bez napisów. jak mam zrobić, żeby napisy mi zadziałały w filmie?
|
http://www.programosy.pl/program,dzi...ar-player.html
|
|