Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5617
Stary 09.11.2009, 21:45
A ja mam kilka pytań na temat dochodów Wisły ze stadionu.
Ze wszystkich biletów, loży vip, sky boxów i pomieszczeń pod wynajem kase będzie czerpać w 100% Wisła?
Jeżeli znajdzie się prywatny wykonawca do wykończenia D to wtedy z tych pomieszczeń pod wynajem pod D zyski w całości będzie czerpał ten wykonawca/firma? A jeżeli się nie znajdzie i załóżmy miasto dołoży 20mln to roczny koszt za wynajem stadionu automatycznie wzrasta o 200tys ale wtedy Wisła będzie czerpać w 100% zyski z wynajmowanych pomieszczeń? Ciekawe która wersja jest atrakcyjniejsza
Odpowiedz cytując