Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5616
Stary 09.11.2009, 21:44
No to nas pocieszyłeś , zreszta mam juz dosc tematu stadionu , inwestycji w miescie , gierek politycznych , słabej gry zespołu , zwalniania trenera itd cyt jedną z piosenek : wszystko huj o ja wam mówie wszystko huj
Odpowiedz cytując