no one napisał(a):

świata nie uratujesz, szczepionki na raka nie wynajdziesz.więc z tego co piszesz wynika, że pozostaniesz zwykłykm forumowym smieciarzem(w konteście pozytywnym, bez śmieciarzy społeczeństwo nie da rady), sprzątaczem Przykro mi, ale tak to właśnie wygląda.
|
Powiem tak - KMWTW

KWTNP i JWJP.
Cieciowanie wam nie wyczerpuje moich ambicji, ani zainteresowań. A tak BTW, to trafiłeś do mojego notatnika
Z tą szczepionką to była podpucha. Jako rezydent Al Khaidy na Polskę obecnie jestem w trakcie przekonywania moich śniadych kolegów, że najlepiej uderzyć w Izrael przez stadion Cracovii. Byłoby OK, gdyby nie sprawdzili frekwencji na ostatnich meczach. Tłumaczę im, że jak skończą budowę, to spokojnie przebiją pól setki.
Taki drobny off.