|
Senior Member
Offline
|
#2777

09.11.2009, 20:20
|
kristos napisał(a): 
Maciej Skorża to bardzo dobry trener ,tylko ma jedna wadę ;żeby wygrać z Legią ,albo Lechem musiałby mieć w składzie chyba Van der Saara,Ferdinanda,Kakę i Messiego.
Ale tak jak mówiłem, to naprawdę bardzo dobry trener,ambitny,potrafiacy sie przyznać do własnych błędów,preferujacy ofensywny i widowiskowy styl.
|
i 10 innych loli 
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|