Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
2463
09.11.2009, 18:23
a i jak wyłączyć ten tryb TV bo probowalem w ustawieniach ale wchodze w mecz i za kazdym razem jest tryb tv. denerwuje mnie to bo nie lubie na tym ogladac.
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*