Dzięki wielkie

widze że staty ma bardzo dobre

jeszcze kogoś macie do polecenia
Osobiście to ja ściągnąłem do siebie Rengifo z Lecha i spisuje sie wyśmienicie. 4 mecze 11 bramek. Brożek 4 mecze 7 bramek. Małecki 4 mecze 9 bramek.
Przydał by się jakiś Prawy pomocnik no i może prawy obrońca
