Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2458
Stary 09.11.2009, 17:45
Al_29 napisał(a):Wyświetl post
Witam!
potrzebuje taniego, skutecznego obronce i napastnika do Wisły.
kogo polecacie?


pozdrawiam.
realistyczne po rozpoczęciu gry :
obrońca/pomocnik - Kamil Glik cena 300k
obrońca lewy- ale ja zrobiłem z niego pomocnika - Adama Tombaura, wolny transfer Mali 24 lata
napastnik Camara, 32 , wolny transfer, u mnie 13 bramek w sezonie, a wcale dużo tak nie grał
napastnik-Mphela cena 400k , 12 bramek na 15 meczy
obrońca-pomocnik- Yakubu, wolny transfer Ghana, świetny gracz, 27 lat !

to takie tańsze transfery, bo mam jeszcze wiele ciekawych graczy

PS. 1 sezon za mną wygrany .. 15 pkt przed Legią
a nad 4 drużyną mam prawie 30 oO

teraz postaram się sprowadzić jakąś gwiazde, walcze o Maakaya, Killy Gonzalesa,Basturka
bo już niestety paru świetnych graczy przegapiłem, za mało mam na pensje ;/

mój skaut zaproponował mi dos santosa z Tottenhamu ;o
ale kosztuje prawie 6 milionów , jeszcze mnie nie stać ;p

/ Gonzales jest mój ;D przebiłem jakiś francuski klub, co prawda ma 35 lat, ale staty poniżej 10/11 nigdzie nie schodzą, może nawet 2 lata pogra

ps. polećcie jakiegoś bramkarza, bo Pawełek mnie denerwuje
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 09.11.2009 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując