Temat
:
[13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
27
09.11.2009, 17:41
A mnie to już denerwuje to stałe biadolenie. Fakt nie grają porywająco ale są na 1 miejscu i tyle w temacie
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz