Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 09.11.2009, 17:35
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
KoTeK mam pytanie jak dochodze do pamięci wirtualnej to co tam zmienić rozmiary Niestandardowe ,w tych okienkach coś wpisać jak tak to co?czy wybrać opcje Bez pliku stronicowania i jak najlepiej optymalnie pozmieniać by wszystko pięknie śmigało
Daj że chłopie spokój dokup sobie 1gb ramu około 150zl cię to będzie kosztowało. Albo sobie ustaw na tej grze wszystkie detale najniższe i graj
Odpowiedz cytując