Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe
Offline
#
1116
09.11.2009, 17:35
JOSE 841
napisał(a):
KoTeK mam pytanie jak dochodze do pamięci wirtualnej to co tam zmienić rozmiary Niestandardowe ,w tych okienkach coś wpisać jak tak to co
?czy wybrać opcje Bez pliku stronicowania
i jak najlepiej optymalnie pozmieniać by wszystko pięknie śmigało
Daj że chłopie spokój dokup sobie 1gb ramu około 150zl cię to będzie kosztowało. Albo sobie ustaw na tej grze wszystkie detale najniższe i graj
dymek_nhs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dymek_nhs
Znajdź inne posty napisane przez dymek_nhs