Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1115
Stary 09.11.2009, 17:15
KoTeK mam pytanie jak dochodze do pamięci wirtualnej to co tam zmienić rozmiary Niestandardowe ,w tych okienkach coś wpisać jak tak to co?czy wybrać opcje Bez pliku stronicowania i jak najlepiej optymalnie pozmieniać by wszystko pięknie śmigało
Odpowiedz cytując