WiślakNH napisał(a):

|
Patrzyłem po necie ale nie znalazłem tego czego szukam,pewnie przeoczyłem więc pytam - gdzie mam sie udać aby porozmawiać z kimś o zawodzie żołnierza?WKU?
|
Dokłanie na Wku

pozniej bedzie Cie czekał test sprawności fizycznej, badania lekarskie. Nie wiem jak w Mon-e jest z psychologiem. Na wstępie powiem Ci ze będziesz musiał nastawić się na cierpliwość.....