Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
2454
09.11.2009, 16:32
Ile taktyk używacie (np.4-4-2, 4-3-3) Ile czasu zawodnicy potrzebują na przyzwyczajenie się do taktyki
?
Czy warto w środku sezonu zmieniać ustawienia
kadziolek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kadziolek1906
Znajdź inne posty napisane przez kadziolek1906