Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12223
Stary 09.11.2009, 15:16
chcialem przeinstalowac sobie system, bo chodzi juz jak stary radziecki czołg
wrzucam płyte z windowsem wlacza sie instalator i nagle wyskakuje bład i jest napisane:

NIE MOZNA ODNALEŹĆ PLIKU azt3bl6k.sys

i ****, sam wychodzi z instalatora... co zrobic prosze o pomoc
Odpowiedz cytując