chcialem przeinstalowac sobie system, bo chodzi juz jak stary radziecki czołg
wrzucam płyte z windowsem wlacza sie instalator i nagle wyskakuje bład i jest napisane:
NIE MOZNA ODNALEŹĆ PLIKU azt3bl6k.sys
i ****, sam wychodzi z instalatora... co zrobic


prosze o pomoc
