Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2775
Stary 09.11.2009, 15:11
Maciej Skorża to bardzo dobry trener ,tylko ma jedna wadę ;żeby wygrać z Legią ,albo Lechem musiałby mieć w składzie chyba Van der Saara,Ferdinanda,Kakę i Messiego.

Ale tak jak mówiłem, to naprawdę bardzo dobry trener,ambitny,potrafiacy sie przyznać do własnych błędów,preferujacy ofensywny i widowiskowy styl.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......