Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3666
Stary 09.11.2009, 15:02
Łobodziński jest chyba ostatnim piłkarzem którego posądzałbym o balowanie. Przecież on jest trochę taki ciotowaty. Gdyby miał inny charakter, mógłby być naszym liderem, a tak to przeplata bardzo złe mecze z tymi złymi.

P.S. W każdym wywiadzie w TV chyba 5 razy powtarza słowo "troszeczkę" xD.
Odpowiedz cytując