|
Łobodziński jest chyba ostatnim piłkarzem którego posądzałbym o balowanie. Przecież on jest trochę taki ciotowaty. Gdyby miał inny charakter, mógłby być naszym liderem, a tak to przeplata bardzo złe mecze z tymi złymi.
P.S. W każdym wywiadzie w TV chyba 5 razy powtarza słowo "troszeczkę" xD.
|