Zawodnicy nie mogą chcieć, zawodnicy muszą MUSIEĆ!!
Żeby ludzie, którzy zarabiają krocie jak na polskie warunki, nie potrafili PRZYJĄĆ piłki poprawnie, podać dalej jak 15 metrów celnie itd, nie wspominając o tym, żeby ZAPIER..Ć 90 minut, bo za to im płacą....kto ma tego wymagać

Odpowiedzcie sobie sami...
Macieju życzę jaj, żebyś to od zawodników wyegzekwował.