the_blues napisał(a):

wg mnie piłkarzem którym Wisła powinna się zainteresować jest Janusz Gol z PGE GKS Bełchatów. Chłopak ma pojęcie o grze, dużo widzi na boisku, dysponuje mocnym uderzeniem z dystansu. Byłby z niego porzytek.
BTW wie ktoś co sie dzieje z K. Gołosiem?
|
Myślę, że byłby idealną alternatywą dla Sobola, ewentualnie jak już wcześniej pisałem można by sie zainteresować Kaźmierczakiem.