bofff napisał(a):

no to już tylko marudzenie
.
|
Oczywiście marudzenie. Nic nie zdziałam tylko tak teoretycznie się pytam czy ktoś mający choćby Orange nie czuje się oszukany,że mecze pierwszej trójki ligowej są puszczane w C+ a reszta na Orange. Płaci za ligę ale nie całą. Zwracam uwagę,że trochę to śmieszne, czyżby bali się,że mało kto by kupował Orange Sport tylko dla LP?