Wyświetl pojedynczy post
kozi-syku
Junior Member
 
 
Od: 10.2009
Skąd: 76-270

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3664
Stary 09.11.2009, 13:28
Mi się wydaje, że ten ''fakt'' wyszedł od dziennikarza sympatyzującego jednej z warszawskich drużyn, który by chciał by dobić atmosfere graczy Wisły jeszcze bardziej po porażce z Legią.
Odpowiedz cytując