Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
kozi-syku
Junior Member
Od: 10.2009
Skąd: 76-270
Offline
#
3664
09.11.2009, 13:28
Mi się wydaje, że ten ''fakt'' wyszedł od dziennikarza sympatyzującego jednej z warszawskich drużyn, który by chciał by dobić atmosfere graczy Wisły jeszcze bardziej po porażce z Legią.
kozi-syku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kozi-syku
Znajdź inne posty napisane przez kozi-syku