Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3661
Stary 09.11.2009, 12:38
Zbulwersowany piłkarz Wisły poda dziennikarza do sądu - "to dla mnie żenujące"


Cytat:
Wojciech Łobodziński jest zbulwersowany dzisiejszą publikacją na jego temat w magazynie "Futbol News". - Będę domagał się sprostowania. Jest ponad trzydzieści osób, które mogą potwierdzić, że tego dnia byłem w hotelu – mówi zawodnik Wisły.
- Dziennikarz przy wymyślaniu tego typu historii mógłby się przynajmniej zastanowić - dzień przed meczem jesteśmy przecież w hotelu na zgrupowaniu. Wieczorem mieliśmy odprawę, a ze stołu masażysty zszedłem po godzinie 23. Rano o 8:30 mieliśmy śniadanie - tłumaczy zbulwersowany Łobodziński. Jego słowa potwierdza Tomas Jirsak, który zajmował pokój hotelowy z Łobodzińskim. - Wojtek był tej nocy w pokoju - zapewnia Jirsak.

- Ostatni raz we Wrocławiu byłem na meczu ze Śląskiem Wrocław. Nigdy w życiu nie byłem we wspomnianym klubie. Powiem więcej, nie byłem w żadnym klubie nocnym we Wrocławiu - mówi Łobodziński i dodaje, że sprawę skieruje do sądu. - Dzisiaj rano rozmawiałem już z moim adwokatem - informuje.

- Żenujące dla mnie jest to, że muszę się tłumaczyć z takich rzeczy, ponieważ jestem profesjonalistą i poważnie podchodzę do wykonywanego przeze mnie zawodu. Najbardziej żal mi jest mojej żony, która bardzo przeżywa tą sytuację - mówi zawodnik Wisły.
by onet.pl


A może zabalował i boi się przyznać boi się kary? czy rozwiązania kontraktu to samo było z piłkarzami Legii co balowali do rana po przegranym meczu z Jagą a później posypały się kary.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując