Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4999
Stary 09.11.2009, 10:25
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie - wszystko pięknie żarło - Na jednym kuponie został jeno Inter , na drugim Lyon....Dobrze że tego Lyonu nie oglądałem bo zawał murowany

A najgorsze to, że wcześniejsze kupony posypały się na zakładach typu "obie drużyny strzelą" w meczach Udine- Fiora i Twente- Ajax. W****iłem się na tego typu zakłady i postawiłem na zwycięstwa Sevilli i Interu. I w obu meczach obie drużyny strzelały.Cóż, dobrze, że nie ma co grać, bo trochę oddechu się przyda.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując