1q2 napisał(a):

|
No właśnie - wszystko pięknie żarło - Na jednym kuponie został jeno Inter , na drugim Lyon....Dobrze że tego Lyonu nie oglądałem bo zawał murowany
|
A najgorsze to, że wcześniejsze kupony posypały się na zakładach typu "obie drużyny strzelą" w meczach Udine- Fiora i Twente- Ajax. W****iłem się na tego typu zakłady i postawiłem na zwycięstwa Sevilli i Interu.

I w obu meczach obie drużyny strzelały.

Cóż, dobrze, że nie ma co grać, bo trochę oddechu się przyda.