Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2772
Stary 09.11.2009, 09:53
arti napisał(a):Wyświetl post
mocnych liderów nam trza zwłaszcza, że Głowa i Sobol (zaczyna być...) mocno awaryjni
Marcelo, Alvarez, a tym bardziej Kirm nimi nie są. Z dużej liczby zagranicznych graczy w Wisle tylko Cleber miał taki charakter. Więc może o to chodzi Skorży w kontekscie liczby Polaków.
W największych klubach takimi liderami są zazwyczaj rodzimi gracze.
no to teraz pytanie.
Kto z polskiej ligi jest w stanie tu przyjść i być tzw. liderem
i drugie
i na kogo nas stać.....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek