arti napisał(a):

mocnych liderów nam trza zwłaszcza, że Głowa i Sobol (zaczyna być...) mocno awaryjni
Marcelo, Alvarez, a tym bardziej Kirm nimi nie są. Z dużej liczby zagranicznych graczy w Wisle tylko Cleber miał taki charakter. Więc może o to chodzi Skorży w kontekscie liczby Polaków.
W największych klubach takimi liderami są zazwyczaj rodzimi gracze.
|
no to teraz pytanie.
Kto z polskiej ligi jest w stanie tu przyjść i być tzw. liderem
i drugie
i na kogo nas stać.....