Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3054
Stary 09.11.2009, 00:20
No niby Ruch -Jaga mozna by zaliczyc do meczow na jakims tam poziomie(W Polsce..)

ale pozniej obejrzalem Lyon-Marsylia ....cos wspanialego


I zgadzam sie z Elementem ze niech jaśnie Pan Brozek razem z Panem Maleckim obejrzą sobie cos takiego ,albo niech obejrzą sobie jakikowliek inny mecz w jakiejkolwiek innej lidze..


czy tam pilkarze po nieduanej akcji wyzywaja sie i wrecz chca dac w morde pilkarzowi swojej druzynie?

Bo to jest cos niemozlwiego ,jak widze zachowanie Maleckiego i Brozka.Jak maja tak dalej sie zachowywac ,to lepiej jak najszybciej sie ich pozbyc.
Ja rozumiem zloscic sie,przeżywac ale w taki sposob.

to jest niepojete i nie wiem dlaczego Skorza to toleruje....brak mi slow ,bo zobaczylem sobie powtorke meczu z Legia i gesty i miny Brozka mówia same za siebie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.11.2009 o godz. 00:22.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując