Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
12221
08.11.2009, 23:22
Szukam osoby potrafiącej wrzucić na youtube filmik w jakości HQ. Priv. z góry dzięki.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
NowaHutaWNH
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez NowaHutaWNH