Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2765
Stary 08.11.2009, 22:48
wielce szanowny panie Jova

zaczynajac posta od nazwania kogos pajacem, narazasz sie na kilka rzeczy, tj. przede wszystkim na odebranie ochoty swojemu interlokutorowi na dokonczenia czytania twoich wywodow, nie mowiac juz o mozliwosci dalszego kontynuowania dyskusji...

Konczac ten niekonczacy sie temta dodam, iz Skorza mial przeszlo dwa sezony, aby zorientowac sie, ze Lobo to totalna porazka i wierze ze wreszcie to do niego dotarlo, a jesli nie to juz jego i niestety nie tylko jego strata, bo takze Wisly oraz potencjalnych pilkarzy, ktorzy mogliby w to miejsce wskoczyc i wykorzystac szanse tak jak zrobil to Malecki.