Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12220
Stary 08.11.2009, 22:45
Kaszalot napisał(a):Wyświetl post
Jak najlatwiej trafic spod galeri krakowskiej na Węgrzce, do tamtejszego starostwa?
Musisz się dostać na przystanek Opolska Estakada. Stamtąd wszystkimi autobusami z końcówką "7".
Odpowiedz cytując