Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2755
Stary 08.11.2009, 22:08
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tylko ze 99% wpisów w tym temacie jest pisane zaraz po jakims przegranym meczu zeby wywalic trenera..nastepnie po passie powiedzmy 3-4 zwyciestw Ci sami narzekacze wysuwają Skorze na piedestał i generalnie stawiają go za wzór..dajcie sobie spokój Fakty sa taakie jakie są i nikt Was słuchac nie będzie bo za miesiac jak Wisła bedzie miała komplet zwyciestw w 3-4 kolejkach zmienicie zdanie o 360 stopni..tak juz jest na 94 stronach w tym temacie..moze czas wyciągnąc wnioski.
po pierwsze, ja zmienie o 720 stopni
po drugie krytykuję styl Wisły też po wygranych meczach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....