Szkoda tylko ze 99% wpisów w tym temacie jest pisane zaraz po jakims przegranym meczu zeby wywalic trenera..nastepnie po passie powiedzmy 3-4 zwyciestw Ci sami narzekacze wysuwają Skorze na piedestał i generalnie stawiają go za wzór..dajcie sobie spokój

Fakty sa taakie jakie są i nikt Was słuchac nie będzie bo za miesiac jak Wisła bedzie miała komplet zwyciestw w 3-4 kolejkach zmienicie zdanie o 360 stopni..tak juz jest na 94 stronach w tym temacie..moze czas wyciągnąc wnioski.