Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2888
Stary 08.11.2009, 22:02
Ja tam sie ciesze ze Niedzielan odszedł z Wisły,bo on do nas nie pasował - my gramy głównie atakiem pozycyjnym i przeciwnicy głównie sie bronia przed nami a w Ruchu jest odwrotnie czyli szybka gra z kontry do czego Niedzielan sie nadaje. Miał swoją szansę w Wiśle i to dużą bo akurat nasz atak obsadzony był średnio ale jej nie wykorzystał takie życie pewnie doświadczymy jeszcze wielu takich przypadków.
Odpowiedz cytując