Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2747
Stary 08.11.2009, 21:52
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Znowu ta sama śpiewka.Jak takie rzeczy czytam,to przypomina mi się filozofia po góralsku księdza Józefa Tischnera,i anegdota o trzech prawdach.Akurat do tego co piszesz pasuje ta ostatnia prawda...ta zaczynająca się na g.
To dlaczego odkąd Cupiał inwestuje w Wisłę zatrudniał polskich trenerów a z zagranicznych był Petrescu który dopiero zaczynał przygodę trenerską, Werner Liczka czy Okuka. Chyba nie dlatego że z tylu trenerów uznał że akurat ci są najlepsi. Na jakich było go stać takich zatrudnił.